PROGRAMACIÓN

// LUNS 3 //

20.00h | Rúa das Rodas (Fraggle Rock) | Adrián Costa

22.00h | Praza dos Gatos | The Fabulous Resaca Brothers

// MARTES 4 //

20.00h | Via Sacra | Barmer Boys

22.00h | Trás Salomé | Narf Trío

// MÉRCORES 5 //

13.00h | Vía Sacra | Chiringuito Social Club

19.30h | Praza de Feixóo | SubVersion 3.0 + 1

21.00h | Praza de Cervantes | Barmer Boys + Sumrrá

// XOVES 6 //

20.00h | San Paio de Antealtares | F.I.L.O.

21.30h | Praza de San Martiño Pinario | Cachas &Cousins + The Lákazans

// VENRES 7 //

19.30h | Virxe da Cerca (Momo…a rúa) | Adrián Costa

21.00h | San Domingos de Bonaval | Dj Mil & Friends

// SÁBADO 8 //

13.00h | Trás San Fiz de Solovio | Dread Lockers

16.00h | Trás San Fiz de Solovio | Ital Roots

18.00h | Trás San Fiz de Solovio | Maislume Kolektive Feat + Crespo

22.00h | Praza de San Paio de Antealtares | Gonzalo Arca & Banda

// DOMINGO 9 //

13.00h | Curro da Parra | Bakin´Blues Band & Convidados

22.00h | Praza de Cervantes (A Gramola) | La Banda de Nash

// LUNS 10 //

19.30h | Trás Salomé | Contrastes

21.00h | Praza de San Martiño Pinario  | Chanzo + Leo Minax Trio

// MARTES 11 //

20.00h | Via Sacra | Tatán…Chapeau

22.00h | San Paio de Antealtares | David Regueiro Swingtet

// MÉRCORES 12 //

13.00h | Praza de Cervantes (A Gramola) | Tis Che Teis

19.30h | Praza de Feixóo | Leo Minax Trío

21.00h | Praza de Cervantes | Cantata Vernácula + Os d´abaixo

// XOVES 13 //

20.00h | Tras San Fiz de Solovio | Cuarto y mitad

22.30h | Virxe da Cerca (Momo…a Rúa) | Aló Django

// VENRES 14 //

13.00h | San Paio de Antealtares | Le Pombe

20.00h | Praza de Cervantes (A Gramola) | Sinestesia

22.00h | Praza de San Paio de Antealtares | The Lákazans

// SÁBADO 15 //

13.30h | Tras Salomé | Amargo Sueco

21.30h | Trás Salomé | Mornings

22.00h | Praza da Quintana (Literarios) | Bastards on Parade

// DOMINGO 16 //

18.00h | Curro da Parra | A Magnifique Bande dos homes sen medo

20.00h | Praza de Feixóo | De Vacas

22.00h | Praza da Quintana (Literarios) | Liga Gaiteira Galega

// LUNES 17 //

20.00h | Praza dos Gatos | Subversión 3.0 + 1

22.00h | Trás San Fiz de Solovio | Reconto de danos + Cuerpo Astral

// MARTES 18 //

20.00h | Via Sacra | A Banda das Crechas

22.00h | San Paio de Antealtares | Lafresa

// MÉRCORES 19 //

13.00h | Praza de Cervantes (A Gramola) | Tis Che Tein

19.30h | Praza Salvador Parga | The Good Way

21.00h | Praza de Cervantes | Thee blind crows + Terbutalina

// XOVES 20 //

13.00h | Vía Sacra | Gelria

21.00h | Praza de San Martiño Pinario | Es un árbol + Igmig

// VENRES 21 //

13.30h |  Tra San Fiz de Solovio | Sabela and Heartbreakers

19.30h | Trás Salomé | De Vacas

21.00h | San Domingos de Bonaval | Dixie Town + The Fabulous Resaca Brother

// SÁBADO 22 //

13.00h | San Paio de Antealtares | Tato Trío

20.00h | Trás San Fiz de Solovio | N.O.M

22.00h | Virxe da Cerca (Momo…a rúa) | Sinestesia

// DOMINGO 23 //

19.00h | Vía Sacra | Alò Django

21.30h | Praza da Quintana (Literarios) | La Banda de Nash

//LUNS 24 //

20.00h | Pza de Feixóo | Tundal

22.00h | Praza de San Paio de Antealtares | Cachas & Cousins

// MARTES 25 //

13.00h | Praza de Cervantes (Gramola) | 2M15

20.00h | Vía Sacra | Lafresa

22.00h | San Paio de Antealtares | Apple Three

// MÉRCORES 26 //

22.00h | Praza da Quintana | Ultranoite no país dos soviets (Chévere)

Apertura de portas 21.00h

Prezo:12€

Advertisements